Katalizatorių remontas, restauravimas ir valymas

Dirbame visoje Lietuvoje. Pasiimame transporto priemonę patys.

Kokias transporto priemones tvarkome?

Tvarkome visų markių lengvuosius automobilius, sunkvežimius, autobusus, mikroautobusus, specialiąją techniką, lengvuosius motociklus.

Atstatome transporto priemones po avarijų, remontuojame, restauruojame. Dirbame visoje Lietuvoje. Transporto priemonę pasiimame patys. Galime pasiūlyti ir pakaitinių transporto priemonių.

Katalizatorius yra sumontuotas išmetimo sistemos viduje ir padeda sumažinti oro taršą, o užsikimšęs ar pažeistas, jis gali sukelti net variklio gedimą. Šios svarbios išmetimo sistemos dalies keitimas yra itin brangus, todėl katalizatoriaus remontas gali būti puikus variantas siekiant sutaupyti pinigų ir išsaugoti gerą automobilio veikimą. Patikėkite savo transporto priemones mums – mūsų patyrę meistrai pasirūpins jūsų transporto priemone. Valymas, restauravimas, keitimas – atliekame visus darbus, kad jūsų transporto priemonė veiktų nepriekaištingai. Visuomet stebėkite savo automobilį ir pastebėję įspėjamuosius ženklus, nedelsdami kreipkitės į mus.

D.U.K

Kokie katalizatoriai yra kokybiški?

Jai katalizatorių reikia keisti, mes visada rekomenduojame keisti į kokybišką, gamyklišką ar originalų arba naudotą su 3 metų garantija.

Kodėl neverta montuoti lenkiškų, ispaniškų, angliškų ar universalių katalizatorių, kurių kaina iki 100 Eur?

Minėtuose katalizatoriuose yra labai mažai tauriųjų metalų arba išvis jų nėra. Tokie katalizatoriai praktiškai – vienkartiniai.

Kokiose dažniausiai mašinose genda katalizatoriai?

Dažnu atveju gedimai pasitaiko bendzininiuose automobiliuose su dujų įranga. Nekokybiškai sureguliuota dujų įranga sudegina katalizatorių ir jo sieneles, kurios yra padengtos tauriaisiais metalais. Taip katalizatorius užsikemša ir praranda savo funkciją.

Problemų šalinimas katalizatoriuje

Nustačius, kad automobilio prasto važiavimo priežastis yra katalizatorius yra keli variantai remontui.
• Užsikimšusį katalizatorių galima pakeisti nauju, ką ir rekomenduoja auto remonto specialistai. Tačiau žinant naujų katalizatorių kainą, daugelis renkasi jų remonto paslaugą arba keičia jau atnaujintu katalizatoriumi;
• Galima katalizatorių ir pilnai atnaujinti. Jo visus yra išvalomas ir specialiomis priemonėmis praplaunamas. Atlikus tokį remontą katalizatorius atrodo kaip naujas ir funkcionuoja taip pat;
• Jai katalizatorius pradeda „irti” tai tokį katalizatorių praktiškai reik keisti kitų katalizatorium;
• Nors regitros specialistai draudžia tai daryti, kai kurie vis dar renkasi patį prasčiausią remonto sprendimą, išpjauna katalizatorių. Kadangi katalizatorius yra skirtas aplinkos taršos mažinimui, toks automobilių savininkų pasirinktas „remontas“ nėra sveikintinas. Todėl prieš registruojant naują automobilį Regitros specialistai reikalauja, kad katalizatoriai nebūtų pašalinti.

Kokie dažniausiai statomi katalizatoriai?

80 proc. mūsų statomų katalizatorių yra metalo pagrindu. Jie yra patvaresni už keramikinius katalizatorius. Keramikiniai katalizatoriai yra mažiau atsparūs smūgiams ar kažkokioms sukeltoms vibracijoms.

Kada katalizatorius reikalauja remonto/keitimo?

Kol automobilis važiuoja ir variklis dirba sklandžiai, apie katalizatorių ir jo remontą žino mažai. Tik automobiliui pradėjus gesti pradedama ieškoti atsiradimo problemų, natūralu. Ir dažniausia šiuolaikiškų automobilių gedimo priežastis yra užsikimšęs katalizatorius.

Pirmas požymis

Pirmas požymis, kad katalizatorius reikalauja remonto yra ilgas automobilio užvedimo laikas. Sumažėjęs dujų pralaidumas katalizatoriuje veda prie automobilio darbo sutrikimų.

Antras požymis

Antras požymis, kad katalizatorių reikia remontuoti yra slėgio svyravimai. Kadangi tai gali nustatyti tik meistrai, pastebėję, kad automobilio darbas važiuojant kelia įtarimų, būtinai kreipkitės. Sugedęs katalizatorius gali tapti kitų automobilio darlių gedimo priežastimi.