Katalizatorių remontas, restauravimas ir valymas

Kokie katalizatoriai yra kokybiški?

Jai katalizatorių reikia keisti, mes visada rekomenduojame keisti į kokybišką, gamyklišką ar originalų arba naudotą su 3 metų garantija.

Kodėl neverta montuoti lenkiškų, ispaniškų, angliškų ar universalių katalizatorių, kurių kaina iki 100 Eur?

Minėtuose katalizatoriuose yra labai mažai tauriųjų metalų arba išvis jų nėra. Tokie katalizatoriai praktiškai – vienkartiniai.

Taip pat atliekame sunkvežimių katalizatorių ir dpf remontą. 

Turite klausimų? Norite konsultacijos? Paskambinkite mums arba atvykite pas mus. Kiekvienas atvejis skirtingas. Mes Jums patarsime ar reikia keisti ar restauruoti ar valyti katalizatorių.

Kokie dažniausiai statomi katalizatoriai

80 proc. mūsų statomų katalizatorių yra metalo pagrindu. Jie yra patvaresni už keramikinius katalizatorius. Keramikiniai katalizatoriai yra mažiau atsparūs smūgiams ar kažkokioms sukeltoms vibracijoms.

Katalizatoriaus sandara

 

Kokiose dažniausiai mašinose genda katalizatoriai?

Dažnu atveju gedimai pasitaiko bendzininiuose automobiliuose su dujų įranga. Nekokybiškai sureguliuota dujų įranga sudegina katalizatorių ir jo sieneles, kurios yra padengtos tauriaisiais metalais. Taip katalizatorius užsikemša ir praranda savo funkciją.

Problemų šalinimas katalizatoriuje

Nustačius, kad automobilio prasto važiavimo priežastis yra katalizatorius yra keli variantai remontui.
• Užsikimšusį katalizatorių galima pakeisti nauju, ką ir rekomenduoja auto remonto specialistai. Tačiau žinant naujų katalizatorių kainą, daugelis renkasi jų remonto paslaugą arba keičia jau atnaujintu katalizatoriumi;
• Galima katalizatorių ir pilnai atnaujinti. Jo visus yra išvalomas ir specialiomis priemonėmis praplaunamas. Atlikus tokį remontą katalizatorius atrodo kaip naujas ir funkcionuoja taip pat;
• Jai katalizatorius pradeda „irti” tai tokį katalizatorių praktiškai reik keisti kitų katalizatorium;
• Nors regitros specialistai draudžia tai daryti, kai kurie vis dar renkasi patį prasčiausią remonto sprendimą, išpjauna katalizatorių. Kadangi katalizatorius yra skirtas aplinkos taršos mažinimui, toks automobilių savininkų pasirinktas „remontas“ nėra sveikintinas. Todėl prieš registruojant naują automobilį Regitros specialistai reikalauja, kad katalizatoriai nebūtų pašalinti.

Kada katalizatorius reikalauja remonto/keitimo

Kol automobilis važiuoja ir variklis dirba sklandžiai, apie katalizatorių ir jo remontą žino mažai. Tik automobiliui pradėjus gesti pradedama ieškoti atsiradimo problemų, natūralu. Ir dažniausia šiuolaikiškų automobilių gedimo priežastis yra užsikimšęs katalizatorius.

Pirmas požymis

Pirmas požymis, kad katalizatorius reikalauja remonto yra ilgas automobilio užvedimo laikas. Sumažėjęs dujų pralaidumas katalizatoriuje veda prie automobilio darbo sutrikimų;

Antras požymis

Antras požymis, kad katalizatorių reikia remontuoti yra slėgio svyravimai. Kadangi tai gali nustatyti tik meistrai, pastebėję, kad automobilio darbas važiuojant kelia įtarimų, būtinai kreipkitės. Sugedęs katalizatorius gali tapti kitų automobilio darlių gedimo priežastimi. 

Skambinti: +370 674 66662