DPF FILTRO VALYMAS, RESTAURAVIMAS, IŠPROGRAMAVIMAS

Dirbame visoje Lietuvoje. Pasiemame transporto priemonę patys.

Kokias transporto priemones tvarkome?

Tvarkome visų markių lengvuosius automobilius, sunkvežimius, autobusus, mikroautobusus, specialiąją techniką, lengvuosius motociklus.
Atstatome transporto priemones po avarijų, remontuojame, restauruojame. Dirbame visoje Lietuvoje. Patys pasiimame transporto priemonę. Turime ir pakaitinių. Atliekame užprogramavimo darbus po dpf filtro išpjovimo.
Turite klausimų? Norite konsultacijos? Paskambinkite mums arba atvykite. Mes Jums patarsime, ar reikia keisti, ar restauruoti, ar valyti katalizatorių.

DPF filtrai yra skirti sulaikyti į aplinką išmetamus suodžius, kurie yra taršiausi dyzelių degimo metu susidarantys skilimo produktai. DPF filtro valymas yra vienas iš būdų susigrąžinti efektyvų filtro veikimą. Atliksime DPF filtro diagnostiką ir restauravimą, kad galėtumėte išvengti rimtų transporto priemonės gedimų. Katalizatorių remontas yra pigus ir palyginti paprastas būdas išsaugoti automobilio gerą veikimą. Patikėkite savo transporto priežiūrą mūsų meistrams – mes padarysime viską, kad išvengtumėte sudėtingų ir daug kainuojančių remonto darbų. Esant reikalui, gali būti atliekamas ir išprogramavimas.

D.U.K

Kokia DPF filtro valymo kaina?

Užsikimšęs katalizatorius ir dpf filtras veda prie remonto poreikio. Todėl dažniausiai, transporto priemonių savininkai ieško kainos. Keista, bet situacija yra tokia. Galima teigti, kad daugelis perka ne paslaugą, bet kainą, nors veiksmas turėtų būti atvirkštinis. Pirma susirandama profesionalių auto meistrų komanda, kuri teikia dpf filtro valymo paslaugą ir tik po to klausti jos kainą. Naudinga žinoti, kad tiksli dpf filtro valymo kaina nėra nurodoma. Kaina tikslinama tik po katalizatoriaus apžiūros nustatnt jo dydį ir užsikimšimo lygį. Tačiau apibrėžti kainos „grindis“ ir „lubas“ galima. Toks filtro valymas galima kainuoti įvairiai, nuo 100 eurų. Vertinant tai, kad nauji katalizatoriai kainuoja nuo kelių šimtų eurų ir kylą iki 1000, užsisakyti dpf valymo paslaugą renkasi daugelis automobilių savininkų. Plovimo kaina nuo 100 Eur iki 350 Eur su nuėmimu.

Kokios garantijos?

Daugelis transporto priemonių savininkai visus klausimus bando išsispręsti telefonu. Klausinėja apie dpf filtrų valymo kainas ir garantijas. Tačiau ilgametę patirtį turintys meistrai tokių garantijų nustatyti negali. Jie negali patvirtinti, kad dar važiuosite 300 tūkstančių ar vos 100, o gal tik 50. Kiekvienas transporto priemonės valdytojas turi savo vairavimo stilių bei įpročius, kas įtakoja ir kuro sistemos darbui. Be to, neretai vairuotojai susigundo ir nekokybiškų degalų naudojimo pagundai. Tai, yra nemažai sutaupoma, bet nuo to kenčia įvairios automobilio dalys, nuo variklio iki dpf filtro užsikimšimo. Kurioje vietoje išleisite daugiau, paskaičiuoti galite ir patys.

Užsikišusio sunkvežimio DPF filtro pavyzdžiai