DPF FILTRO VALYMAS, RESTAURAVIMAS, IŠPROGRAMAVIMAS

DPF filtro valymo kaina

Užsikimšęs katalizatorius ir dpf filtras veda prie remonto poreikio. Todėl dažniausiai, transporto priemonių savininkai ieško kainos. Keista, bet situacija yra tokia. Galima teigti, kad daugelis perka ne paslaugą, bet kainą, nors veiksmas turėtų būti atvirkštinis. Pirma susirandama profesionalių auto meistrų komanda, kuri teikia dpf filtro valymo paslaugą ir tik po to klausti jos kainą. Naudinga žinoti, kad tiksli dpf filtro valymo kaina nėra nurodoma. Kaina tikslinama tik po katalizatoriaus apžiūros nustatnt jo dydį ir užsikimšimo lygį. Tačiau apibrėžti kainos „grindis“ ir „lubas“ galima. Toks filtro valymas galima kainuoti įvairiai, nuo 100 eurų. Vertinant tai, kad nauji katalizatoriai kainuoja nuo kelių šimtų eurų ir kylą iki 1000, užsisakyti dpf valymo paslaugą renkasi daugelis automobilių savininkų. Plovimo kaina nuo 100 Eur iki 350 Eur su nuėmimu.

Atliekame užprogramavimo darbus po dpf filtro išpjovimo.

Taip pat atliekame sunkvežimių dpf remontą.

Turite klausimų? Norite konsultacijos? Paskambinkite mums arba atvykite pas mus. Kiekvienas atvejis skirtingas. Mes Jums patarsime ar reikia keisti ar restauruoti ar valyti katalizatorių.

Kokios garantijos

Daugelis transporto priemonių savininkai visus klausimus bando išsispręsti telefonu. Klausinėja apie dpf filtrų valymo kainas ir garantijas. Tačiau ilgametę patirtį turintys meistrai tokių garantijų nustatyti negali. Jie negali patvirtinti, kad dar važiuosite 300 tūkstančių ar vos 100, o gal tik 50. Kiekvienas transporto priemonės valdytojas turi savo vairavimo stilių bei įpročius, kas įtakoja ir kuro sistemos darbui. Be to, neretai vairuotojai susigundo ir nekokybiškų degalų naudojimo pagundai. Tai, yra nemažai sutaupoma, bet nuo to kenčia įvairios automobilio dalys, nuo variklio iki dpf filtro užsikimšimo. Kurioje vietoje išleisite daugiau, paskaičiuoti galite ir patys.

DPF filtro sandara

DPF filtro valymas

Užsikišusio DPF filtro pavyzdžiai

Skambinti: +370 674 66662

Užsikišusio sunkvežimio DPF filtro pavyzdžiai